Všechny kategorie
  Filtry
  Nastavení
  Hledat

  Pletivo AluGreen

  109,50 Kč s DPH
  Čtyřhranné pletivo AluGreen se zapleteným napínacím drátem. Oko 55 x 55 mm, balení 25 bm.

  Čtyřhranné pletivo AluGreen se zapleteným napínacím drátem. Průměr pletacího drátu je 2,15 mm. Napínací drát má průměr 3,0 mm. Oko 55 x 55 mm. Balení pletiva v rolích 25 bm. AluGreen je slitina zinku a hliníku nanášená na ocelový drát. Tento drát je charakteristický výbornou odolností proti korozi a jeho dostatečnou pevností. Složení ochranné vrstvy je 95 % Zn + 5 % Al. Drát je lakován zelenou barvou.  Pletivo má dva zapletené napínací dráty.  Třetí – prostřední napínací drát je třeba objednat samostatně. 

  Pletivo AluGreen je pro svou pevnost a bezúdržbovost vhodné na oplocení zahrad i různých průmyslových a zemědělských objektů, zvláště tam kde má majitel psa, nebo je předpokládané vysoké namáhání oplocení – hřiště a podobně.

  Pletivo AluGreen je odolné pletivo na plot s velkou pevností. Využívá se pro oplocení tam, kde je plot vystavován větší zátěži, například na sportovištích či u průmyslových a zemědělských areálů. Pro svou odolnost ho doporučujeme k oplocení rodinného domu, kde majitel vlastní psa. Bezúdržbové plotové pletivo AluGreen je slitina zinku a hliníku nanášená na ocelový drát.